KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746481
nr 1274 6481
Oidentifierad konstnär. Komposition, signerad. Olja på duk, 100x100 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:52:05
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)